
Keep them chewing on the right things! Keeping your rabbits' best interest in mind since since 2019!
Featured products
Here you'll find our best selling products!
-
1.5oz Dumbbell
Regular price From $2.89 USDRegular priceUnit price / per -
1oz Dumbbell
Regular price From $2.62 USDRegular priceUnit price / per -
All Natural Hang N' Chew
Regular price From $6.25 USDRegular priceUnit price / per -
Carrier Chew
Regular price From $1.45 USDRegular priceUnit price / per -
Crazy Cavy Chew
Regular price From $3.27 USDRegular priceUnit price / per -
Crazy Chew
Regular price From $3.11 USDRegular priceUnit price / per -
Deluxe Carrier Chew
Regular price From $2.19 USDRegular priceUnit price / per -
Deluxe Crazy Chew
Regular price From $4.82 USDRegular priceUnit price / per -
Deluxe Hang N' Chew
Regular price From $7.00 USDRegular priceUnit price / per -
Deluxe Poplar Chew
Regular price From $2.60 USDRegular priceUnit price / per -
Deluxe Rope Chew
Regular price From $1.25 USDRegular priceUnit price / per -
Double Chewzit
Regular price From $5.17 USDRegular priceUnit price / per -
Hang N' Chew
Regular price From $6.75 USDRegular priceUnit price / per -
Hang N' Chew COMPLETE PACKAGE (5 toys per pack)
Regular price From $30.61 USDRegular priceUnit price / per -
Jumbo Hang N' Chew
Regular price From $7.91 USDRegular priceUnit price / per -
Mini Hang N' Chew
Regular price From $5.65 USDRegular priceUnit price / per -
Mini Old Salty Chew
Regular price From $6.20 USDRegular priceUnit price / per -
Poplar Chew
Regular price From $2.28 USDRegular priceUnit price / per -
Replacement Treats
Regular price From $4.00 USDRegular priceUnit price / per -
Replacement wooden parts
Regular price From $0.75 USDRegular priceUnit price / per -
Treat Flower
Regular price From $3.25 USDRegular priceUnit price / per -
Tree Hang N' Chew
Regular price From $6.70 USDRegular priceUnit price / per -
Triple Treat Chew
Regular price From $6.95 USDRegular priceUnit price / per -
Variety Bundle (12 toys per pack) see description!
Regular price From $42.33 USDRegular priceUnit price / per