1
/
of
1
My Store
Rope Chew
Rope Chew
Regular price
$0.75 USD
Regular price
Sale price
$0.75 USD
Unit price
/
per
Couldn't load pickup availability
The rope chew is designed as a convenient - low cost toy for rabbitries and people who own multiple rabbits but are on a tight budget. This toy is designed as a toss and chew toy but can also be used as a transport toy.
1 toy - Full price (or sale price if applicable)
5 toys - 5% off the full price (or sale price if applicable)
10 toys - 10% off the full price (or sale price if applicable)
15 toys - 15% off the full price (or sale price if applicable)
20 toys - 20% off the full price (or sale price if applicable)
Share
